Bonnie Greenwellová: Energie transformace<br> <span class='sub-title'>Průvodce procesem probouzení Kundaliní</span>

Bonnie Greenwellová
Energie transformace
Průvodce procesem probouzení Kundaliní

1. vyd. 2003, ISBN 80-86685-07-1, vázaná, 395 str.

doporučená cena: 398 Kč
naše cena
: 318
ušetříte: 80

SLEVA: 20 %
ROZEBRÁNO
Obsah stránky:
Anotace | O autorce | Obsah | Předmluva | 1. kapitola | 6. kapitola | 7. kapitola

Anotace

Revoluční studie americké transpersonální psycholožky o vnitřní transformativní energii (v Indii zvané Kundaliní) čili o tzv. hadí síle. Po celá staletí ji vědomě probouzejí indičtí jógini, ale projevuje se i u mystiků všech kultur a v současnosti často spontánně též u mnoha lidí na Západě, kteří procházejí například psychospirituální krizí. Pak ji může provázet fyzické zhroucení, psychický chaos a náhlé změny osobnosti. Tento jev je dnes předmětem intenzivního zkoumání psychologů, neurofyziologů a dalších specialistů.

Kniha pojednává o Kundaliní, čistém vědomí přesahujícím mysl i extatické zkušenosti duchovního probuzení. Je ale i o fyzickém zhroucení, psychickém chaosu a náhlé změně osobnosti, tj. o těch aspektech lidské transformace, které kompletně vyrvou člověka z jeho dosavadního způsobu života. Najdete zde staré i současné příběhy lidí (mj. Muktánanda, Jógánanda, Krišnamúrti ad.), kteří objevili a integrovali zkušenost posouvající hranice jejich duševního zdraví a jejich božskosti. Seznámíte se též s různými západními výzkumy lidského mozku. Kniha je rovněž podrobným praktickým průvodcem, který i vám může pomoci tuto zkušenost přežít a transformovat. Energie transformace byly přeloženy již do šesti jazyků.

"Energie transformace propojují starodávnou moudrost Indie s jejím praktickým využitím v rámci naší západní ideologie. Přináší mezikulturní perspektivu probouzení Kundalini a následné iniciace vědomí. Pomohla již mnoha lidem a terapeutům v jejich úsilí podpořit proces božského zásahu do našich životů. Energie transformace slouží jako most v době, kdy naše Matka Šakti probouzí globální vědomí." (Jyoti, autorka knihy Anděl zavolal mé jméno)

Společně s East Hauz Fashion.