Valerie Brooksová
Tantrické zasvěcení
Iniciace ženy na cestě extáze

1. vyd. 2003, ISBN 80-85685-13-6, brožovaná, 248 str.

doporučená cena: 248 Kč
naše cena
: 198
ušetříte: 50
SLEVA: 20 %
Obsah stránky:
Anotace | o autorce | obsah | předmluva | 1. Kapitola: Zamilovanost | Ukázková miniknížka v pdf | Ukázková miniknížka v Calameo

předmluva

      Tantra, umění duchovní sexuality, nás v poslední době trvale pokouší. Noční TV show a erotické magazíny nás přesvědčují, že může obohatit náš sexuální život víc než viagra, vylepšit naše zdraví lépe než byliny a zažehnout plamen našeho osobního osvícení. Málokdo ale vysvětlí, proč nebo jak. Dokonce i odborníci, poskytující solidní akademické instrukce, neuvádějí, co se nakonec se studentem tantry opravdu děje. Nebo je tantra jen omluvou pro sexuální požitkářství?

      Mohu vám potvrdit na základě jedenáctileté osobní zkušenosti s tantrou, že to, co slibuje, je reálné. Prožívám to totiž. Včetně toho, že, jak se provokativně tvrdívá, tato sladká jóga lásky je opravdu zábavná. Když jsem tantru v plném rozpuku svých devatenácti let objevila, neměla jsem tušení, jak ovlivní mé fyzické tělo, transformuje mé emoce a dokonce se bude podílet na občasných problémech, jimž budu muset čelit. Díky tomu, že jsem k dosažení vyšších stavů vědomí použila svou sexualitu, jsem našla odpovědi na zásadní otázky: Co skutečně chci? Co je základem mého opravdového štěstí? Co je základem mě samé?

      Sexuální esence je tou nejsilnější energií, kterou na osobní úrovni máme k dispozici. Tuto sílu, jež udržuje v chodu zázrak života, můžeme užívat také k rozvoji fyzického, emocionálního a duchovního uvědomění. Tantra není žádným náboženství, ale tím sladkým plamenem touhy v nás, plamenem, který nás nutí poznávat naši vlastní podstatu, a zdrojem nekonečného štěstí. Přijměte prosím ode mne pozvání k návštěvě do mého života: života tantričky, zasvěcené prostřednictvím tantry. Nechte si vyprávět, co se doopravdy stane, pokud někdy dokážete sebrat tolik odvahy, abyste omočili alespoň prsty u nohou, po případě se celou bytostí vrhli na tuto cestu extáze.