Florinda Donnerová: Bytí ve snění<br> <span class='sub-title'>Zasvěcení do světa čarodějů</span>

Florinda Donnerová
Bytí ve snění
Zasvěcení do světa čarodějů

1. vyd. 1998, ISBN 80-85905-46-9, brožovaná, 304 str.

doporučená cena: 288 Kč
naše cena
: 173
ušetříte: 115

SLEVA: 40 %
ROZEBRÁNO
Obsah stránky:
Anotace | O knize | o autorce | výroky o knize (C. Castaneda, O. Stone, G. Rothová, J. Pintarová) | Rozhovor s Florindou Donner-Grauovou, Taishou Abelarovou a Carol Tiggsovou | Tři krátké ukázky z knihy

O knize

      Kniha Bytí ve snění volně navazuje na knihy amerického antropologa Carlose Castanedy, které zprostředkovávají českému čtenáři zkušenost získanou z čarodějného učení dona Juana Matuse, tradici toltéckých zřeců-čarodějů (los nuevos videntes). Toto nové učení vycházející ze starověké linie čarodějů (los antiguos videntes), kteří žili na území Mexika dávno před Kolumbem a jejichž moc skončila vpádem Španělů, se zformovalo krátce před španělskou invazí a svým vyznavačstvím totální svobody se radikálně odlišilo od nesmyslného a beznadějného směřování jeho předchůdců, orientovaných jen na rozvíjení vlastní moci.

      Kniha Bytí ve snění tento příběh velkolepého duchovního dobrodružství rozvíjí a obohacuje o další rozměr - o otázku ženské spirituality.

      Florindino poutavé vyprávění odhaluje klíč k poznání ženské cesty čarodějství a navádí tak k uchopení zapomenuté pradávné moudrosti. Prostřednictvím čaruplného magického příběhu se čtenář znovu setkává s indiánským čarodějem Juanem Matusem, jeho učednicemi a nagualem Carlosem Castanedou - nyní Isidorem Baltazarem, aby znovu pocítil velkolepou oslnivost nekonečna a nesmyslnost i krásu lidského údělu.

Hodnocení knihy
Další naše knížky
DharmaGaia mj. vydala:

Gato: Učení Nagualů