Aktuality

14. - 26.5. Tibet Mysli 2011

V rámci letošního ročníku je připraveno unikátní vystoupení tibetských mnichů z kláštera Mänri ( Čhamové tance) a řada doprovodných akcí (workshopy,přednášky, fotografická výstava aj.), které se uskuteční 14. - 26.5.2011 v Praze (Divadlo Archa, DOX, Národní muzeum, Kampa) a následně na několika dalších místech v ČR ( Plzeň, Brno, Hořice, Zlín)

 

Třináctičlenná skupina tibetských mnichů z hlavního exilového sídla bönistů, kláštera Mänri v severní Indii, nabídne nejširší i odborné veřejnosti starobylé rituály, seznámení s historií a učením nejstaršího duchovního pramene Tibetu -  bönu, výklad symbolů a ikonografie, ale i tradiční vědní znalosti zejména tibetské medicíny a astrologie.
 
Chtěli bychom vás poprosit o podporu propagace této akce a přeposlání pozvánky přátelům o kterých se domníváte, že je tato zpráva potěší a zaujme.
 
Podrobnosti i program najdete v příloze a na webu www.tibetmysli.cz . Další informace a také ceny vstupenek najdete na stránkách Divadla Archa - zde ( Čhamové tance) a Centra současného umění DOX - zde ( Doprovodný program, semináře, workshopy atd.)

Aktuality a soutěže před i v průběhu akce pro Vás průběžně aktualizujeme na Facebooku na stránce Tibet mysli  - zde

Video čhamových tanců zde

 
Potala, o.s.
Horovo náměstí 3, 180 00 Praha 8
www.potala.cz