Aktuality

11.-14. 11. 2016 Poradní kruhy pro pedagogy, terapeuty i rodiče

Do Prahy přijíždí známý americký psycholog a terapeut Joe Provisor, jeden ze zakladatelů programu školních poradních kruhů organizovaných Ojai Foundation.

Tentokrát máme zajímavý tip pro pedagogy, terapeuty i rodiče – jednoduše pro všechny, kteří mají zájem o zlepšení komunikace s dětmi a studenty. Do Prahy přijíždí známý americký psycholog a terapeut Joe Provisor,  jeden ze zakladatelů programu školních poradních kruhů organizovaných Ojai Foundation.

Joe Provisor je trenér poradních kruhů (council), manželský a rodinný terapeut, dlouholetý učitel, ředitel programu Council in Schools (CIS) a Council Practitioners Center (CPC) v Los Angeles. Vede tréninky pro pedagogy, terapeuty a lidi v businessu. Poradní kruhy ve školách praktikuje od roku 1986, má zkušenosti s Cestou poradního kruhu na více než padesáti školách všech stupňů, od mateřských po univerzity.

Nenechejte si ujít tuto jedinečnou příležitost a vyberte si některou ze tří akcí:

11. 11., 16.30-20.30 h., Ochutnávkový workshop  s Joem Provisorem aneb Poradní kruh ve školách i doma, SCIO škola, náměstí Pošepného 2022, Praha 4

13. 11., 16.00-20.30 h., Meeting Joe Provisor + kmenová skupina – Poradní kruhy do škol, A-centrum, Vítkova 10, Praha 8

14. 11., 16.30-20.30 h., Joe Provisor, Poradní kruh ve školách i doma, SCIO škola, náměstí Pošepného 2022, Praha 4

Podrobně se o praxi poradního kruhu můžete dočíst v naší čerstvé novince, knize Jacka Zimmermana a Virginie Coyleové Cesta poradního kruhu, Umění otevřené komunikace. Knihu si můžete objednat v našem e-shopu nebo zakoupit přímo na některé výše uvedené akci.